Wyślij zapytanie

Praktykant

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • śledzenie nowych trendów w designie, ekologii i upcyklingu
  • obsługa sklepu e-commerce: obsługa skrzynki i pojawiających się zapytań, stały kontakt z projektantami należącymi do platformy, dodawanie nowych produktów i twórców, odpowiadanie na bieżące zapytania, tworzenie prostych wycen i kosztorysów
  • wyszukiwanie  i pozyskiwanie nowych projektantów do sklepu e-commerce oraz projektów B2B
  • tworzenie i wysyłka newsletterów
  • tworzenie nowych treści i artykułów na bloga Dekoeko.com
  • pomoc w obsłudze mediów społecznościowych firmy – FB, Pinterest, Instagram
  • wyszukiwanie i współpraca z podwykonawcami, zamawianie i zlecanie zamówień do projektantów i producentów
  • tworzenie i aktualizacja bazy firm i projektantów
  • udział w targach i wystawach

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy w agencji reklamowej, PRowej lub start-upie
  • mile widziana wiedza w obszarze CSR (Społeczna Odpowiedzialność Biznesu), otwartość aby rozwijać swoje umiejętności i wiedzę w tym zakresie
  • umiejętności organizacyjne, systematyczność i samodzielność w działaniu
  • umiejętności komunikacyjne i nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • zdolności sprzedażowe, umiejętność argumentowania i perswazji

Oferujemy:

  • praca w niezwykle innowacyjnej działce CSR środowiskoego w Polsce
  • ciągły rozwój i zdobywanie nowych kompetencji
  • inspirującą i ambitną atmosferę w pracy
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość częściowej pracy zdalnej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: biuro@dekoeko.com

Po więcej informacji odsyłamy na naszą stronę: www.dekoeko.com

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.