Wyślij zapytanie

Programista

Dekoeko.com to prężnie rozwijająca się firma działająca w obszarze e-commerce / marketplace. Jesteśmy platformą sprzedażowo-promocyjną, która koncentruje się na rozwoju rynku produktów ekologicznych i upcyklingowych. W tej chwili gromadzimy sklepy ponad 290 projektantów, a w ramach naszych działań B2B tzw. Upcyklingu Marki współpracujemy z największymi korporacjami takimi jak IKEA, McDonald’s, Orange, T-mobile, Polpharma, SUEZ.

STANOWISKO: Junior WordPress Developer

Szukamy programisty / programistki do obsługi i dalszego rozwoju platformy e-commercowej Dekoeko.com. Praca stała z możliwością pracy zdalnej w Krakowie, a częściowo w Amsterdamie w okresie Luty – Maj 2018 roku w ramach programu akceleracyjnego Startupbootcamp Commerce.

KLUCZOWE ZADANIA:
– Rozwijanie nowych funkcjonalnosci
– Rozwiazywanie bugów
– Research dostępnych systemów sklepowych i ich analiza

WYMAGANE KOMPETENCJE:
– Doskonała znajomość WordPress
– Doświadczenie z frameworkami css (bootstrap, meterial design)
– Doświadczenie z JavaScript (Jquery)
– Podstawowa znajomosc MySQL
– Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji
– Dodatkowym atutem będzie znajomość sklepów typu PrestaShop, Shoplo etc.
– Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:
– Prace w ambitnym zespole w innowacyjnej branży
– Elastyczne godziny pracy
– Możliwość otrzymania udziałów firmy w przypadku związania się z naszym zespołem na dłużej
– Możliwość wyjazdu do Amsterdamu na 3-miesięczny program akceleracyjny Startupbootcamp / Commerce wraz z zespołem Dekoeko

Do kiedy trwa nabór / rekrutacja:
Do czasu znalezienia odpowiedniego kandydata