Wyślij zapytanie

Project Manager

Miejsce pracy: Kraków / Warszawa

Opis stanowiska:

  • śledzenie na bieżąco nowych trendów w designie, ekologii i niestandardowych mediach

  • koordynacja projektów zarówno od strony Klienta jak i zespołu projektowego (grafik, strateg, designerzy, podwykonawcy, partnerzy)

  • przygotowywanie ofert, wycen i prezentacji konceptów dla klientów

  • współpraca z podwykonawcami, zamawianie i zlecanie zamówień do projektantów i producentów

  • zapewnienie terminowej realizacji projektów poprzez monitoring pracy projektantów zaangażowanych w projekty, podwykonawców i partnerów, kontrolowanie stopnia realizacji projektu

  • wyszukiwanie potencjalnych partnerów i producentów na potrzeby danego zlecenia

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku Project Managera / Accounta w agencji reklamowej, PRowej lub start-upie

  • mile widziane doświadczenie w branży CSR (Corporate Social Responsibility), otwartość aby rozwijać swoje umiejętności i wiedzę w tym zakresie

  • doświadczenie w pracy z Klientami korporacyjnymi

  • znajomość branży agencyjno-reklamowej oraz rynku usług graficznych

  • wysokie umiejętności organizacyjne, systematyczność i odpowiedzialność za ostateczny efekt

  • umiejętność koordynowania wielu zadań jednocześnie, elastyczność

  • umiejętności komunikacyjne i nastawienie na rozwiązywanie problemów

  • nieszablonowe myślenie, pomysłowość i innowacyjność w obszarze nowych mediów

Oferujemy:

  • praca w niezwykle innowacyjnej działce CSR środowiskowego w Polsce

  • ciągły rozwój

  • środowisko otwarte na kreatywności i możliwość realizacji własnych inicjatyw

  • ciekawe projekty dla dużych klientów

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość pracy zdalnej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: biuro@dekoeko.com

Po więcej informacji odsyłamy na naszą stronę: www.dekoeko.com

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.