Wyślij zapytanie

Social Media Ninja

Dekoeko.com to prężnie rozwijająca się platforma upcyklingowa skoncentrowana na ekologicznym design’e i etycznej modzie. W ramach współpracy z projektantami tworzącymi z materiałów z recyklingu, tworzymy unikatową i w pełni autorską ofertę tzw. Upcykling Marki, oferując klientom biznesowym zróżnicowane produkty i usługi upcyklingowe.

Tworzymy zespół wyjątkowych ludzi, których połączyła pasja do innowacyjnego marketingu, unikatowego designu i etycznego biznesu.

Chcesz być częścią naszego zespołu?

Dołącz do nas!

Praktyki

Miejsce pracy: Kraków

 Opis stanowiska:

  • Współtworzenie strategii marketingowej firmy w internecie (Facebook, Instagram, Twitter);
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy;
  • Komunikacja z klientami;
  • Planowanie postów i wpisów na social media;
  • Tworzenie prostych grafik komputerowych;
  • Przygotowywanie kampanii reklamowych i promocyjnych;
  • Analiza danych i raportowanie wyników;
  • Podążanie za trendami w social media;
  • Tworzenie i wysyłka newsletterów;
  • Obsługa sklepu e-commerce: obsługa skrzynki i pojawiających się zapytań, dodawanie nowych produktów i twórców;
  • Tworzenie nowych treści i artykułów na bloga Dekoeko.com.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (bądź w trakcie studiów) z obszarów związanych z marketingiem, PR, komunikacją, dziennikarstem bądź z mediami społecznościowymi;
  • Język angielski na minimum komunikatywnym poziomie;
  • Kreatywność i komunikatywność;
  • Obsługa i znajomość popularnych kanałów social media;
  • Umiejętności analityczne;
  • Zdolność do wyciągania wnisków i wdrażania ich w życie;
  • Wyczucie estetyki;
  • Multizadaniowość;
  • Lekkie pióro;
  • Umiejętność wyszukiwania ciekawych informacji;
  • Umiejętność tworzenia prostych grafik;
  • Elastyczność;
  • Całej reszty nauczymy :)

Oferujemy:

  • Pracę w niezwykle innowacyjnej działce brand upcyclingu / gospodarki cyrkularnej w Polsce i w Holandii;
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej;
  • Ciągły rozwój i zdobycie doświadczenia;
  • Środowisko otwarte na kreatywność i możliwość realizacji własnych inicjatyw;
  • Ciekawe projekty dla dużych klientów;
  • Możliwość zatrudnienia po odbytych praktykach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: biuro@dekoeko.com

Po więcej informacji odsyłamy na naszą stronę: www.dekoeko.com

Prosimy o dołączenieklauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.