Wyślij zapytanie

Zapisz się do newslettera

Narożnik z palet „Blueberry” HIT!

3,800.00 zł

Ilość
Kolor
Czas realizacji:
21 dni roboczych
Zapytaj
producenta »

Opis

Wyjątkowy zestaw składający się z narożnika wraz z poduchami (wkład z wypełnieniem – elastyczna i sprężysta pianka poliuretanowa cięta – oraz poszewki). Dodatkowo w cenie zawarte są wysokiej klasy TAŚMY LED w kolorze RGB, długości 10 [m] oraz zasilacz i kontroler z 24 kombinacjami zmiany oświtlenia.

Uwaga! – cena NIE ZAWIERA pokazanego na zdjęciu stolika kawowego. Można go kupić do kompletu oddzielnie. W celu dalszych informacji prosimy o kontakt z producentem przez link Skontaktuj się z producentem.

Całość w kolorze Białej Śnieżki, poduchy w kolorze Słodkiej Jagody.

Wymiary narożnik: 240 x 150 [cm]

Wymiary poduchy: 120 x 80 [cm] – 2 szt.

                              50 x 60 [cm]  – 4 szt.

                              50 x 70 [cm]  – 2 szt.

                              70 x 80 [cm]  – 1 szt.

Płatność i zwroty

Produkt kupujesz u producenta/projektanta za pośrednictwem DEKO EKO. Dostępne formy płatności to: przelew bankowy, przelew elektroniczny z większości polskich banków (Przelewy24), konto PayPal. W przypadku wyboru przelewu tradycyjnego, po złożeniu zamówienia otrzymasz dane do przelewu.

Jeśli zamówionych produktów nie odbierasz osobiście, masz prawo do zwrotu w przeciągu 10 dni od momentu ich dostarczenia. Więcej na temat zwrotów i reklamacji znajdziesz tutaj.

Warunki dostawy

Wszystkie przedmioty oferowane w sklepie DEKO EKO są unikatowe i ręcznie produkowane w związku z czym czas realizacji zamówienia może się różnić w zależności od Projektanta. Istnieją następujące sposoby wysyłki:

Dowóz osobisty do 50 km (150 zł) -

przesyłka kurierska (200 zł)

Twórca
Tej Trees
Faktor Dekoeko
Handmade - wykonany z palety
Podziel się

Mogą Ci się spodobać także:

Opinie o produkcie:

copyright ©2014 dekoeko.com