Wyślij zapytanie

Zapisz się do newslettera

DEKO EKO > BLOG > EKO TURYSTYKA > Wypoczynek w Drzewach
Stolik kawowy z palet!! naturalne drewno

Stolik kawowy z palet!! naturalne drewno

Wypoczynek w Drzewach

Wypoczynek w Drzewach

Las, cisza, spokój, natura, regeneracja, śpiew ptaków budzący Cię każdego ranka, zapach grzybów jesienią… Pewnie każdy z nas kiedyś, choć przez krótką chwilę marzył o domku na drzewie. Teraz nasze marzenia z dzieciństwa mogą się spełnić dzięki pomysłowi małżeństwa z Nałęczowa, które oferuje pierwsze w Polsce apartamenty w drzewach.

W DRZEWACH to pierwszy w Polsce pensjonat wyniesiony w korony drzew lessowych wąwozów. Apartamenty usytuowane są kilka metrów nad ziemią, zbudowane z ekologicznych materiałów, całe w drewnie z dużymi przestrzeniami szklanymi, aby móc wprost z łóżka czy podczas śniadania napawać się widokiem lasu. Pensjonat umiejscowiony jest w Nałęczowie – malowniczej miejscowości na wyżynie lubelskiej (z Warszawy to jedynie 150 km).

Na miejscu oprócz niesamowitych widoków, które rozpościerają się z okien apartamentów, ciszy i czystego powietrza można zakosztować całej masy niebanalnych atrakcji. Między innymi:

WSPINACZKA W KORONACH DRZEW – to kilkugodzinny program, który najpierw {reklama}teoretycznie wprowadza uczestników w bardzo szeroki temat drzew – gatunków, rodzajów, wzrostu, znaczenia dla Ziemi i człowieka, a następnie pozwoli wszystkim biorącym udział wspiąć się na najwyższe z nich. Przy zastosowaniu specjalistycznego sprzętu, siły własnych mięśni i pod okiem profesjonalnych instruktorów będziecie mogli dotrzeć wysoko w korony i spojrzeć na nasz las z zupełnie innej perspektywy.

„RZEŹBY” W DREWNIE – podczas kilkugodzinnego warsztatu możesz spróbować wykonać proste meble z kawałka drewna, które zabierzesz ze sobą do domu.

OBSERWACJA WYSOKOŚCIOWA – z wierzchołka drzewa, gdzie instruktor montuje specjalne stanowisko, obserwujesz las i zamieszkujące w nim zwierzęta.

Oprócz tego można skorzystać z wycieczek po okolicach Nałęczowa, wziać udział w grze miejskiej z mapą łamigłówką, czy nawet zaręczyć się w tych niezwykłych okolicznościach przyrody. A dla miłośników sztuki i rzemiosła możliwe jest zorganizowanie warsztatów plastycznych, fotograficznych, nordic walking etc.

Nas to miejsce zachwyciło.

www.wdrzewach.pl

Przeczytaj również
Apartamenty z ubitej ziemi – alternatywa dla betonowych bloków?

Apartamenty z ubitej ziemi – alternatywa dla betonowych bloków?

Wiele osób ucieka od wielkich miast w tereny wiejskie, do zacisza własnego domu. Nie ma się co dziwić, ale są też tacy, którzy chc...

Dekoeko w podróży – MEKSYK

Dekoeko w podróży – MEKSYK

W podróży po odległych i najdzikszych zakątkach świata wszystko wydaje się takie proste, oczywiste i logiczne. Napełniamy swoją du...

Komentarze
Podziel się

copyright ©2017 dekoeko.com