homeInternship
Job offers

    Junior Project Manager / Scouter Designerów

    Miejsce pracy: Kraków / praca zdalna (80-90%)

    Dekoeko.com to platforma upcyklingowa, która rewolucjonizuje sposób myślenia o odpadach. Współpracujemy z najlepszymi projektantami, startupami i przedsiębiorcami z całego świata, aby przetwarzać odpady pochodzące z firm w oryginalne i funkcjonalne produkty. Naszą misją jest stworzenie pierwszej globalnej platformy rozwijającej rynek produktów i usług upcyklingowych kierowanych do klienta biznesowego.

    Tworzymy zespół wyjątkowych ludzi, których połączyła pasja do gospodarki cyrkularnej, unikatowego designu i etycznego biznesu.

    Chcesz być częścią naszego zespołu?

    Dołącz do nas

    Aktualnie poszukujemy osoby odpowiedzialnej za budowanie ekosystemu Partnerów i designerów upcyklingowych oraz wspierającej projekty upcyklingowe realizowane dla naszych Klientów biznesowych w Polsce i za granicą:

    Obowiązki:

    • Rozbudowa i zarządzanie bazą projektantów upcyklingowych na platformie Dekoeko.com;
    • Wyszukiwanie potencjalnych projektantów, partnerów i producentów upcyklingowych na potrzeby danego zlecenia lub obszaru materiałowego pod kątem ofert B2B oraz kierunków rozwoju naszej platformy;
    • Budowanie długofalowych relacji z projektantami, pozyskiwanie ofert, negocjacje, współpraca;
    • Prowadzenie procesu pozyskiwania projektantów upcyklingowych – komunikacja mailowa, telefoniczna, follow ups, onboarding na platformie, negocjacje warunków współpracy, umowy ramowe;
    • Wsparcie zespołów projektowych w projektach prowadzonych dla klientów biznesowych i marketplace’owych platformy w zakresie researchu, pozyskiwania i komunikacji z projektantami upcyklingowymi oraz przygotowywania ofert;
    • Wsparcie Project managera w koordynacji projektów upcyklingowych zarówno od strony partnerów upcyklingowych jak i zespołu projektowego (projektanci upcyklingowi, podwykonawcy, partnerzy);
    • Ścisła współpraca z Project Managerem oraz New Business Managerem;
    • Wsparcie Project Managera w opracowywaniu planów i harmonogramów prac z zakresie projektów - kontakt z partnerami upcyklingowymi, podwykonawcami;
    • Wsparcie zespołu projektowego przy planowaniu i kontrola budżetu;
    • Wsparcie Project Managera w przygotowaniu ofert, prezentacji i kosztorysów - kontakt z partnerami upcyklingowymi, podwykonawcami, negocjacje cen i budżetów, porównywanie ofert research;
    • Współudział w monitorowaniu i raportowaniu postępów prac projektowych;
    • Współpraca z designerami i projektantami, nadzór i koordynacja nad tworzeniem produktów i usług upcyklingowych w projektach;
    • Wsparcie Project Managera w bezpośredniej współpracy z klientami korporacyjnymi i biznesowymi;
    • Zarządzanie platformą e-commerce od strony projektanta i klienta indywidualnego a także klienta biznesowego - nadzór i koordynacja projektów Wyzwania, Shop in Shop, Upload waste, wyceny hurtowe i prototypy; nadzór nad procesem rejestracji kont projektanta i klienta biznesowego; sporządzanie miesięcznych raportów sprzedaży na platformie.

    Wymagania:

    • Zainteresowanie oraz podstawowa wiedza dotycząca designu, re-upcyclingu, eko projektowania, gospodarki cyrkularnej, ekologii;
    • Mile widziane doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta;
    • Doświadczenie w pracy w zespołach projektowych lub samodzielnym prowadzeniu projektów;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
    • Mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym;
    • Znajomość pakietu Office - bardzo dobra znajomość Power Point, Word, Excel, doświadczenie w pracy na dokumentach google drive;
    • Umiejętności komunikacyjne i nastawienie na rozwiązywanie problemów;
    • Samodzielność i odpowiedzialność w realizowaniu powierzonych zadań;
    • Kreatywność;
    • Wysoka kultura osobista;
    • Doskonała organizacja pracy;

    Oferujemy:

    • Pracę w niezwykle innowacyjnej działce brand upcyklingu / gospodarki cyrkularnej w Polsce i w Niderlandach;
    • Ciągły rozwój;
    • Środowisko otwarte na kreatywność;
    • Udział w ciekawych projektach dla dużych klientów globalnych;
    • Pracę zdalną i elastyczne godziny pracy;
    • Bycie częścią szybko rozwijającego się międzynarodowego start-upu;
    • Możliwość realizacji swoich własnych pomysłów w otwartej na innowacje organizacji.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: biuro@dekoeko.com.

    Po więcej informacji odsyłamy na naszą stronę www.dekoeko.com.

    ✉️ Please include the clause: „I agree to the processing of personal data provided in this document for realisingthe recruitment process pursuant to the Personal Data Protection Act of 10 May 2018 (Journal of Laws 2018, item1000) and in agreement with Regulation (EU) 2016679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016on the protection of natural persons with regard to the processing of personal data and on the free movement of suchdata, and repealing Directive 9546EC (General Data Protection Regulation).”